Naujienos
Paskutiniais keliais metais mmorpg žaidimų nebuvo labai daug, keleta išleistu, bet buvo didžiuliai nusivilimai. Šiame sąraše aprašyti tik tais vakarietiškų mmorpg žaidimų kurių galime tikėtis 2019 m.   Ashes Of Creation Atrodo labiausiai vakarų mmorpg fanų laukiamas mmorpg, taip pat atrodo labiausiai ambicingas mmorpg šiame sąraše. Žaidimas bus visiškai atviro pasaulio, kuriamas su Unreal Engine 4. Žaidimas bus tiek PvE, tiek PvP keleta pvz.: Reidai, pasauliniai bosai, miestų/pilių puolimai, PvP arenos, pasauliniai PvP, profesijų sistema, buriavimas, mainai, node sistemos. Verslo modelis - mėnesio prenumerata su tiktais kosmetiniais pirkimais už pinigus. Šiuo metu ALPHA-1-1 testavimas "battle ...
Svenčiant 2-jų metų gimtadienį, pasiimk Company of Heroes 2 visiškai nemokamai jau dabar! Akcija galioja iki gruodžio 10-os dienos  Pasiiemus žaidimas liks tavo steam visam laikui, nepraleisk progos!
Counter-Strike: Global Offensive tapo nemokamas! Pristatomas "Danger Zone" — battle royale (išlikimo) žaidimo modas (gamemode) galima žaisti vienam, dviese arba tryse.   Ką manote dėl tokio Valve pasirinkimo? Ar tai prikels CS:GO ar tik dar labiau nugramzdins į dugną?